• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Çaycuma Şubemiz

23 EYLÜL-29 EYLÜL HAFTASI

 

 

 SİNDİRELLA VE SEVİMLİ ARKADAŞLARI

Film, bir fareye çevrilmiş prensi kurtarabilmek için mücadele veren Ella ve arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.

Ella ve arkadaşları, bir fare bedenine hapsolmuş Prens Alex’e yardım edip, insan haline geri döndürmek için onu kurtarabilecek sihri bozmak amacıyla bir yolculuğa çıkar. Kargaşa dolu bu yolda bile kendi yollarını bulurlar. Sonunda, arkadaşlığın en zor zamanlarda sahip olunan en güçlü ilaç olduğunu anlarlar.

SEANSLAR

12:00/13:45/15:30/17:15

 


 
BANA KARANLIĞINI ANLAT
 
 

Film, kalp krizi sonrası vefat eden Veli’nin defni öncesi getirildiği gasilhanede ailesi arasında yaşanan olayları konu ediniyor.

Kalp krizi sonrası vefat eden Veli Tanyeli’nin defni öncesi gasilhaneye getirilmesiyle aile arasında gizli kalmış tüm çatışmalar su yüzüne çıkar. Yıllardır mutsuz bir evliliğin içine hapsolan Nermin, eşi Veli’nin ölümünün ardından geçen yılların hesaplaşmasını gasilhanede yapmaya karar verir. Nermin'in Veli’yle yüzleşmesi aslında bir yandan kendisiyle yüzleşmesidir.  

SEANSLAR

15:45/18:00/20:15


EL HASS

Film, çocuklarıyla olan mutlu yaşamları cinlerin musallat olmasıyla değişen Zeynep ve Hakan'ın hikâyesini anlatıyor.

SEANSLAR

19:00/20:30

 


 

 HAZİNE AVCISININ MACERALARI VE ZÜMRÜT TABLET

Film, arkeolog meslektaşları tarafından saygı görmeyi bekleyen fakat sakarlığa müsait mizacı buna sekte vuran Tad'in, bir lahiti yanlışlıkla tahrip etmesi sonrası gelişen oalyları konu ediniyor.

Tad’in en büyük rüyası, arkeolog meslektaşları tarafından kabul görmektir ama kazaya eğimli doğası buna engel olur. Nadir bulunan bir lahiti yanlışlıkla tahrip edince bir sihir gerçekleşir ve arkadaşlarının hayatını tehlikeye sokar. Jeff ve Belzoni, mumyayı kurtararak aksiyon yüklü bir macerayı başlatır ve Tad ile Sara’nın Zümrüt Tablet’in lanetine son vermenin bir yolunu bulmak için dünyanın uzak köşelerine seyahat etmesine neden olur.  

SEANSLAR

11:45/13:30

  


 

 HAFİR:KARANLIK MEZARFilm, çalıştığı madencilik şirketi tarafından toprak numunesi almak üzere İstanbul'dan Zonguldak'a gönderilen Nadir'in burada başından geçen olayları anlatıyor.

 

SEANSLAR

12:00/13:30/15:00

 


 

 BURÇLAR

Burçlar, bir iş insanı olan Burcu'nun, düşkün olduğu astrolojinin hayatına etkilerini deneyimlemesini konu ediniyor.

Başarılı bir iş insanı olan Burcu'nun hayattaki tek takıntısı astrolojidir. Burcu'dan hoşlanan Sinan da genç kadını etkilemek için türlü planlar yapar. Ancak 'burçlar masası' Sinan'ın planlarının gerçekleşmesine izin vermez. Onun bambaşka planları vardır. Gerçek aşkın savunucusu olan 'burçlar masası' Burcu'yu her sabah yeni bir burca uyandıracaktır.

SEANSLAR

16:30/18:30/20:30

 

 

Hava Durumu