• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Çaycuma Şubemiz

18 AĞUSTOS - 24 AĞUSTOS HAFTASI

 

MEG 2: ÇUKUR

2018 yapımı Meg: Derinlerdeki Dehşet'in devam filmi Meg 2: Çukur, devasa Meg'lere ve amansız çevre yağmacılarına karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikâyesini konu alıyor. Kötü niyetli bir maden operasyonu sebebi ile görevleri tehdit edilen ve zora giren ekibin yolculukları kaosa sürüklenir. Hayatta kalmak için yüksek riskli bir savaşın içine giren araştırma ekibi, zamana karşı nabız gibi atan bir yarışta acımasız yırtıcıları zekâlarıyla alt etmeye ve onları geride bırakmaya çalışır.
 

SEANSLAR

15:00/17:30 (DUBLAJLI)

 

 


 

CİNNAS

Yönetmen koltuğunda Elvin Abdulla’nın oturduğu korku türündeki “Cinnas” filminin oyuncu kadrosunda Hikmat Rahimov, Zemfira Abdulsamedova, Parvin Abiyeva, Azer Aydemir, Turkay Jafarly, Nargiz Aliyeva, Zarina Gurbanov gibi isimler yer alıyor.

SEANSLAR

20:30 (ALTYAZILI)

 

 

BARBİE

Barbieland'de yaşayan bir bebek, yeterince mükemmel olmadığı için yaşadığı yerden kovulunca, gerçek dünyada şansını denemeye karar verir.

SEANSLAR

12:30 (DUBLAJLI)

 

OPPENHEIMER

Oppenheimer, Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'ın hayatına odaklanıyor. Filmde Julius Robert Oppenheimer’ın, İkinci Dünya Savaşı sırasında atom bombasının geliştirilme sürecindeki rolü gözler önüne seriliyor.

SEANSLAR

20:00 (ALT YAZILI)

 


BLUE BEETLE

Blue Beetle, Meksikalı Amerikalı bir genç olan Jamie Reyes’in hayatına odaklanıyor. Ergenlik çağındaki Jamie Reyes, en yakın arkadaşları olan Paco ve Brenda ile okuldan dönerken tuhaf bir böceğe rastlarlar. Reyes, tuhaf bir arsaya gömülü olan böceği incelemek için eve götürmeye karar verir. Ancak gece olduğunda böcek canlanır ve Jamie’nin omurgasına yerleşir. Bu durum üzerine Jamiei hızını ve gücünü arttıran bir kostüme sahip olur. Bu kostüm sayesinde Jamie ayrıca silah, kanat ya da kalkan üretebilmektedir.

SEANSLAR

12:30/15:00/17:45/20:30 (DUBLAJLI)

https://www.biletiva.com/place/CAYCUMA_CINE1CAN


KAHRAMAN YARIŞÇILAR

Film, en büyük hayali başarılı bir yarışçı olmak olan pigme lemur Zhi'nin hikâyesini anlatıyor. Tatlı bir pigme lemur olan Zhi’nin en büyük hayali bir gün başarılı bir yarışçı olabilmektir. Bunun için büyükannesinin yanından ayrılan Zhi, içlerinde denizatı, tavus kuşu ve kurdun de yer aldığı dünyanın dört bir yanından gelen hayvanlara karşı kazanmak için “İpek Yolu” rallisine katılır. Ona en büyük desteği ise keçi dostu Gnash verir. Engellerle ve mücadelelerle dolu bu yarışı acaba Zhi kazanabilecek midir?

SEANSLAR

12:30/14:30/16:30/18:30 (DUBLAJLI)

Hava Durumu