• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Çaycuma Şubemiz

09 ARALIK- 15 ARALIK HAFTASI

 

ÇAKALLARLA DANS 6

Çakallarla Dans serisinin altıncı filminde, ekibin maceraları bu kez yurt dışına taşınıyor.

SEANSLAR

12:00/14:15/16:30/18:45/21:00

 

 

 KARLAR KRALİÇESİ VE PRENSES

Film, sessiz sakin bir kasabada hayatını devam ettiren Gerda ile Kai'nin, herkesin dondurulmasına sebep olan bir olaya çözüm bulmak için çıktıkları serüveni konu ediniyor.

SEANSLAR

15:00

 


 

BARIŞ AKARSU:MERHABA

Barış Akarsu "Merhaba", bir şarkı yarışmasıyla tüm ülkeye adından söz ettiren ve trajik bir kaza sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun hikâyesini anlatıyor.

SEANSLAR

12:30/16:30/19:00/21:15


 PANDA VE SEVİMLİ CANAVARLAR

Film, pandaların uzaylılara karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor.

SEANSLAR

11:45/13:30/15:15/17:00

 


ŞEYTANIN LANETİ

 Film, komşularını davet ettikleri bir Noel yemeğinin dehşete dönüşmesiyle yüzleşen bir ailenin hikâyesini ele alıyor.

SEANSLAR

17:00/18:45/21:00

 

BUĞDAY TANESİ

Film, milletvekili Serkan Bayram'ın hikâyesinden esinlenerek engelli bir bireyin mücadelesini anlatıyor.

SEANSLAR

10:30

 


ELİF ANA

Semir Aslanyürek ve Kazım Öz’ün yönetmen koltuğunda oturduğu film, geleceği önceden sezen ermiş bir kadın olan Elif Ana'nın hayatına odaklanıyor.

Elif Ana keramet sahibi, geleceği önceden sezen ermiş bir kadındır. Daha çocukken bile evden kaçar, günlerce dağlarda, mağaralarda yaşarmış. Alevilikte “analık-dedelik” kan bağı ile aktarılır ama Elif Ana o soy ağacından olmamasına rağmen “analık” ünvanını almış birisidir. Ömrü boyunca herkese iyilik yapan biridir. Öyle ki çevresinde iyilik meleği olarak isimlendirilir. Darda olan, hastalığı olan, iç sıkıntısı olan, çocuğu olmayan Elif Ana’nın yanına koşar. Elif Ana da onlara şifa olur. Ne var ki herkese iyilik yapan bu kadın ömrünün sonunda dünyanın en büyük kötülüğünü görür.

SEANSLAR

14:30/18:45/20:45

 


AYA SİHİRLİ YOLCULUK

Film, genç Peter'ın kaçırılan kız kardeşini kurtarmak için Ay'a gerçekleştirdiği yolculuğu ve burada yaşadığı maceraları konu ediniyor.

Genç bir çocuk olan Peter, Ay’a doğru sihirli bir yolculuğa çıkmalıdır: Çünkü küçük kardeşi Anne, Ay Adamı tarafından kaçırılmıştır. Fantastik macerasında Peter, Yıldızlı Çayır’a iner ve Uyku Perisi ile tanışır. Uyku Perisi şunu çok iyi bilmektedir: Anne’in nerede olduğunu bulmanın tek yolu, Gece Perisi’nin bulutlar üzerinde bir kalede düzenlenen yemeğine katılmaktır, ancak masada herkese yetecek kadar yer yoktur. Bu yüzden Samanyolu’nda düzenlenen yarışa katılmaları gerekir ve rakipleri Doğa Ruhları; Fırtına Devi, Şimşek Cadısı, Dolu Heri, Yağmurlu Robin ve Ayaz Ana’dır.

SEANSLAR

11:30/13:00

 

 
 
Hava Durumu