• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ödemiş Şubemiz

23 EYLÜL-29 EYLÜL HAFTASI

 

 TAY

Film, Mekke'den Medine'ye annesini kurtarmak için bir yolculuğa çıkan genç tay Riyah ile yol üzerinde tanıştığı ihtiyar deve Jabal'ın, hicretin izlerini takip eden serüvenini konu ediniyor.

Riyah, Mekke şehrinin zenginlerinden biri olan Ubey’in ahırında dünyaya gelir. Bir sabah annesine doğum günü için çiçek toplamaya çıkar. Ancak döndüğü zaman annesinin Medine’li bir tüccara satıldığını öğrenir. Kendisi de Şam’lı bir tüccara satılacaktır. Annesinden ayrılmak istemeyen Riyah, kaçar ve annesinin peşine düşmeye karar verir.

SEANSLAR

12:15/14:00/15:45/17:30/19:00

 


 

 CENNETE BİLET

Ticket to Paradise, evlenmek üzere olan kızlarına mani olmak için birbirileri arasındaki anlaşmazlıkları arkalarında bırakarak birlikte hareket eden boşanmış bir çiftin hikâyesini anlatıyor.

SEANSLAR

11:45/14:00/16:15/18:30/20:45

 


 

 SİNDİRELLA VE SEVİMLİ ARKADAŞLARI

Film, bir fareye çevrilmiş prensi kurtarabilmek için mücadele veren Ella ve arkadaşlarının hikâyesini anlatıyor.

Ella ve arkadaşları, bir fare bedenine hapsolmuş Prens Alex’e yardım edip, insan haline geri döndürmek için onu kurtarabilecek sihri bozmak amacıyla bir yolculuğa çıkar. Kargaşa dolu bu yolda bile kendi yollarını bulurlar. Sonunda, arkadaşlığın en zor zamanlarda sahip olunan en güçlü ilaç olduğunu anlarlar.

SEANSLAR

12:00/13:45/15:30/17:15

 


 
BANA KARANLIĞINI ANLAT
 
 

Film, kalp krizi sonrası vefat eden Veli’nin defni öncesi getirildiği gasilhanede ailesi arasında yaşanan olayları konu ediniyor.

Kalp krizi sonrası vefat eden Veli Tanyeli’nin defni öncesi gasilhaneye getirilmesiyle aile arasında gizli kalmış tüm çatışmalar su yüzüne çıkar. Yıllardır mutsuz bir evliliğin içine hapsolan Nermin, eşi Veli’nin ölümünün ardından geçen yılların hesaplaşmasını gasilhanede yapmaya karar verir. Nermin'in Veli’yle yüzleşmesi aslında bir yandan kendisiyle yüzleşmesidir.  

SEANSLAR

19:00/21:00


EL HASS

Film, çocuklarıyla olan mutlu yaşamları cinlerin musallat olmasıyla değişen Zeynep ve Hakan'ın hikâyesini anlatıyor.

SEANSLAR

20:30/21:45

 

Hava Durumu