• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ödemiş Şubemiz

17 MART - 23 MART HAFTASI

 

 

SHAZAM! TANRILARIN ÖFKESİ

Film, Shazam kelimesini söylediklerinde birer süper kahramana dönüşen Billy ve birlikte yaşadığı diğer evlatlık çocukların, kendilerinden alındığına inandıkları bir sihrin peşine düşen kadim tanrıçalara karşı mücadelesini anlatıyor.

Artık tanrıların güçlerine tamamen sahip olan Billy Batson ve diğer evlatlık çocuklar süper kahraman gizli kimlikleri ile ergen yaşamını dengelemeyi öğrenmektedirler. Fakat Atlas’ın kızları olan intikamcı kadim tanrıçalar uzun süre önce kendilerinden çalınmış olan sihri aramak için dünyaya geldiklerinde, Billy —nam-ı diğer Shazam— ve ailesi süper güçlerini, hayatlarını ve dünyanın kaderini korumak üzere bir savaşın içine çekilirler. Peki ama bir avuç ergen gerçekten de dünyayı kurtarabilir mi? Hatta acaba Billy bunu istiyor mu…?

SEANSLAR

12:15/14:45/17:30/21:00 (DUBLAJLI)

https://www.biletiva.com/place/ODEMIS_CINE1CAN

 


KARLAR KRALI NORM 3: AİLE TATİLİ

Film, ailesiyle birlikte çıktığı tatilde çalınan tacını bulmaya çalışan Norm ile ailesinin hikâyesini anlatıyor.

Krallığı sırasında hem ailesine hem de görevlerine zaman ayırmakta zorlanan Norm, sonunda ailesiyle birlikte bir tatile çıkmaya karar verir. Ancak bir gece tacı gizemli bir şekilde çalınınca ailesine belli etmeden onu bulmaya çalışır. Ama bu sorunu da her zamanki gibi ailesinin yardımıyla çözecektir.

SEANSLAR

13:30/15:30/17:30

https://www.biletiva.com/place/ODEMIS_CINE1CAN


HARİS

Film, borç batağına düşen Sami'nin bu borçlardan kurtulmak için son çare olarak arkadaşı Anıl'ın elindeki haritayla define arayışını ve bu süreçte yaşadıklarını konu ediniyor.

SEANSLAR

19:45/21:30


ÇIĞLIK 6

Seride yer alan birçok ismin rollerine geri döndüğü Scream VI'da, hayalet yüzün saçtığı dehşet New York'a taşınıyor.

SEANSLAR

12:30/14:30/16:45/19:00/21:15 (ALT YAZILI)


 ARI MAYA 3:ALTIN KÜRE

Film, Arı Maya ile en iyi arkadaşı Willi'nin kendilerini yeni dünyalara götürecek bir maceraya atılmalarını konu ediniyor.

İnatçı küçük bir arı olan Maya ve en iyi arkadaşı Willi, bir karınca prensesi kurtardıklarında, kendilerini garip yeni dünyalara götürecek ve arkadaşlıklarının sınırlarını zorlayacak destansı bir böcek savaşının ortasında bulurlar.

SEANSLAR

11:45/19:15

22 MART TAN İTİBAREN GÖSTERİMDE OLACAKTIR.

 

JOHN WİCK 4

Serinin dördüncü filmi, başına koyulan ödülle onlarca kiralık katile karşı savaşan John Wick'in, özgürlüğünü elde etmek için Yüksek Şura'ya karşı mücadelesini anlatıyor.

SEANSLAR

12:45/16:15/21:00

 
 

 

Hava Durumu