• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ada Avm Adapazarı Şubemiz

02 HAZİRAN-08 HAZİRAN HAFTASI

 

MANNU ÇANAKKALE'DE

Film, kendisini Avustralya'dan Çanakkale'ye uzanan bir serüvenin içerisinde bulan Koala Mannu'nun hikâyesini anlatıyor.

SEANSLAR

11:45/13:15

 

ÖRÜMCEK ADAM: ÖRÜMCEK EVRENİNE GEÇİŞ

2018 yapımı Spider-Man: Into the Spider-Verse'ün devam filmi; Miles Morales, Gwen Stacy ve çoklu evrenden Spider-Man'lerin oluşturduğu yeni bir ekibin, daha önce karşılaşmadıkları mertebede bir güce sahip olan bir kötüye karşı mücadelesini anlatıyor.

SEANSLAR

12:15/15:00/17:45/20:15 (DUBLAJLI)

 


 

 SÜPER MARİO KARDEŞLER FİLMİ

Ünlü video oyun serisinden uyarlanan film, Mario'nun Prenses Peach ile güçlerini birleştirip beklenmedik bir kahramanlığa soyunmasını konu ediniyor.

SEANSLAR

12:00/14:00

 


HIZLI VE ÖFKELİ 10

Serinin onuncu filmi, Dom Torretto'dan intikam almak için Dom'un aile olarak nitelendirdiği sevdiklerini hedefleyen bir kötüye karşı tüm ekibin verdiği mücadeleyi konu ediniyor.

Dom Toretto ve ailesi birçok görevde ve birçok imkansızlıklarda yollarına çıkan tüm düşmanları zekice, cesurca ve hızlı sürüşleriyle yenmişti. Şimdi bugüne kadar karşılarına çıkan en ölümcül rakiple karşı karşıyalar: Geçmişin gölgelerinden çıkan, kan davasıyla beslenen ve bu aileyi parçalayıp Dom’un sevdiği her şeyi ve herkesi sonsuza dek yok etmeye kararlı, dehşet verici bir tehlike.

SEANSLAR

12:00/14:45/16:30/17:30/19:30/20:30 (DUBLAJLI)

https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN

 

 

ELİF VE ARKADAŞLARI KAPADOKYA

Film, Elif ve arkadaşlarının Kapadokya'ya düzenlenen okul gezisinde yaşadıkları maceraları anlatıyor.

Elif ve arkadaşlarının başarılı geçen okul döneminin yorgunluğunu üzerlerinden atmaları için öğretmenleri İpek, Kapadokya'ya bir gezi düzenler. Kapadokya'nın eşsiz güzelliklerinde geçen günün ardından, rehberleri Leyla'nın ateş başında anlatmış olduğu Peribacalarının efsanesini öğrenen çocuklar, efsaneye göre gökyüzünde yaşayan Perişler'den haberdar olurlar. Bu efsaneyi o kadar severler ki gökyüzüne çıkmanın ve Perişler'le tanışmanın hayalini kurarlar.

SEANSLAR

12:00/13:45/15:30


SÜPER AİLE

Babasından sonra şehrin süper kahramanı rolünü üstlenme fırsatını yakalamasıyla Hedvig'in hayatı değişir. Hedvig süper kahraman olmak için elinden gelen herşeyi yapar ancak koca bir şehrin süper kahramanı olması pek de kolay değildir.

SEANSLAR

11:45/13:15/15:00

  https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN


 CİN HİKAYELERİ: KAYIP BEBEK

Film, eski bir doğumhanede yaşanan gizemli olayları araştıran bir grup insanın yaşadıklarını konu ediniyor.

Anadolu’daki gizemli olayları araştıran TV programı ekibi, katıldıkları bir cin çıkarma ayini sonrasında aldıkları çağrıyı araştırmak üzere Zonguldak’a giderler. Yaptıkları incelemeler sonucunda Fransızlardan kalma eski bir doğumhaneye ulaşırlar. Esrarengiz olayların yaşandığı söylenen eski doğumhanede kalıp olayın sırrını açığa çıkarmaya karar verirler.

SEANSLAR

19:15/20:45

  https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN


 KÜÇÜK DENİZ KIZI

Sevilen hikâyeyi yeniden uyarlayan film, insan olmak isteyen ve denizin ötesindeki dünyayı öğrenmek isteyen küçük deniz kızı Ariel’in hikâyesini konu ediniyor.

SEANSLAR

12:00/14:30

https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN 


 ANNEMİN ZAMANI

Film, köyden kente göç eden ve yaşlılığında şehir hayatına mecbur kalan bir Anadolu kadınının hikâyesini konu alıyor.

Annenin ilerleyen hastalığı ağır bakım sorunlarını da beraberinde getirir. Şehir hayatı ile bir türlü bütünleşemeyen annenin hastalığında en büyük arzusu, köyüne dönmektir. Şehirde yaşayan çocukları içinse bu artık neredeyse imkânsızdır. Hikâyenin bundan sonraki evresi ise kaçınılmaz bir karşıtlığı getirir. Gelenek ve modernlik ekseninde, hırsına yenik düşen kişiliklerle insani değerler uğruna yapılan fedakârlıklar karşı karşıyadır. 

SEANSLAR

15:00/17:30/20:00

  https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN


 SUZUME

Film, bir felaketin ardından ortaya çıkarak daha büyük yıkıma yol açan kapıları kapatmaya çalışan 17 yaşındaki Suzume’nin olgunlaşma hikâyesini konu alıyor.

Gökyüzün kızıla döndüğü, yerin titremeye başladığı Japonya’da felaket kapıdadır. Ülkesini kurtarma misyonunu kararlı bir genç olan Suzume üstlenir. Bütün ülkeye kaos getiren gizemli kapıları kapatmak, başkalarının göremediği doğaüstü güçleri görebilen kahramanımızın görevidir. Böylece, bütün ülkenin kaderinin bağlı olduğu tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

SEANSLAR

17:00 (ALT YAZILI)

https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN 


 PRESTİJ MESELESİ

Prestij Meselesi, müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun kurucusu olduğu Prestij Müzik döneminde yaşananları konu ediyor.

SEANSLAR

16:00/18:30/21:00

https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN 


 HYPNOTİC: ZİHİN AVI

Dedektif Danny Rourke, küçük kızı Minnie kaybolduktan sonra onu bir daha bulamamış ve eşiyle de ayrılmışlardır. Öfkesini ve kızını bulma umudunu hiç kaybetmeyen Danny, görev başındayken bir banka soygunu haberini alır. Bankaya hırsızlardan önce ulaşmayı başaran Danny, kasada kızı Minnie'nin fotoğrafını bulur ve kızını bulmak için elindeki tek ipucunun peşinden gider. Ancak karşısına insanların zihinlerine yön verip tüm algısını yönetebilen hipnotikler çıkar. Onlara karşı bir savaş başlatan Danny, kızını kurtarmak için hipnotikleri yenebilecek midir?

SEANSLAR

17:15/19:15/21:15 (DUBLAJLI)

Hava Durumu