• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ada Avm Adapazarı Şubemiz

22 EYLÜL - 28 EYLÜL HAFTASI

 

MUCİZE UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ

Aynı isimli animasyon dizinin film uyarlaması, güçlü süper kahramanlar Uğur Böceği ile Kara Kedi'ye dönüşen ve Işıklar Şehri'ni Atmaca Güve olarak bilinen tehlikeli bir süper kötüden korumak için güçlerini birleştiren Parisli gençler Marinette Dupain-Cheng ve Adrien Agreste'in başlangıç hikâyesine odaklanıyor.

SEANSLAR

12:00/14:00/16:15/18:30/20:30


MEG 2: ÇUKUR

2018 yapımı Meg: Derinlerdeki Dehşet'in devam filmi Meg 2: Çukur, devasa Meg'lere ve amansız çevre yağmacılarına karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikâyesini konu alıyor. Kötü niyetli bir maden operasyonu sebebi ile görevleri tehdit edilen ve zora giren ekibin yolculukları kaosa sürüklenir. Hayatta kalmak için yüksek riskli bir savaşın içine giren araştırma ekibi, zamana karşı nabız gibi atan bir yarışta acımasız yırtıcıları zekâlarıyla alt etmeye ve onları geride bırakmaya çalışır.
 

SEANSLAR

20:30 (DUBLAJLI)

 

 


 

CEHENNEM MELEKLERİ 4

Cehennem Melekleri 4, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyon konu alıyor.

SEANSLAR

12:00/14:15/16:30/18:45/20:00/21:00 (DUBLAJLI)

 


VENEDİK'TE CİNAYET

Artık emekli olan ve kendi kendisini bir sürgüne mahkum eden dedektif Hercule Poirot, Venedik’te terkedilmiş, perili bir binada düzenlenen bir seansa gönüsüzce katılır. Misafirlerden biri öldüğünde Poirot, katilin kim olduğunu ortaya çıkarmak için harekete geçer.

SEANSLAR

12:30/15:00/18:00/20:15 (ALT YAZILI)

https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN

 

 

KOCAMI KİM ÖLDÜRÜR

Komedi türündeki "Kocamı Kim Öldürür" filminin yönetmen koltuğunda Bilal Kalyoncu oturuyor. Senaryosunu Koray Yeltekin ve Bilal Kalyoncu'nun birlikte kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Burak Satıbol, Aleyna Solaker, Hayrettin, Korhan Herduran, Necmi Yapıcı gibi isimler yer alıyor.

SEANSLAR

12:30/15:00/18:00/20:15


HUZURUM KALMADI

Film, iş insanı görüntüsüyle silah kaçakçılığı yapan Necdet ve Ziya'nın, ceza olarak bir hafta çalışmak zorunda kaldıkları huzurevinde başlarından geçenleri konu ediniyor.

SEANSLAR

12:30/14:30/16:30/18:30

  https://www.biletiva.com/place/SAKARYA_CINE1CAN

 


DORU MACERA ADASI

Doru, Karatay ve dostları, kendisine Hakem Bey diyen gizemli birinin hazırlamış olduğu oyunlara katılırlar. Oyunu kazanana verilecek olan Ormanın Kralı unvanı, en başta kimsenin umurunda değildir. Kara Takım’ın kaptanı Karatay ve Beyaz Takım’ın kaptanı Doru başta olmak üzere herkes, eğlenceli parkurların tadını çıkartmak için oyunlara başlar. Ne var ki; o, eğlenceli havanın bozulması çok uzun sürmez… Oyunlar ilerledikçe ve her oyundan sonra bir kazanan bir kaybeden çıktıkça, eğlenceli kahkahalarla başlayan oyunların yerini, oldukça ciddi yarışlar almaya başlar! Artık iki takımın da şakası yoktur. İki tarafın oyuncuları da Kral unvanını kendi takımları adına kazanmak istiyordur ve bunun için, her parkurda her rakiple karşılaşmaya hazırlardır. Fakat uğruna savaştıkları Kral Tacı, tahmin bile edemedikleri bir sürprizle gelecektir.

SEANSLAR

12:00/13:45/15:30/17:15

Hava Durumu